Comfo

Spółka powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów na usługi cechujące się wysokim poziomem obsługi i realizacji projektu. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie założycieli firmy Comfo pozwoliło na zbudowanie zgranego zespołu monterów, w którego skład wchodzą osoby posiadające wysokie kwalifikacje w branży hydraulicznej i elektrycznej. Jesteśmy przekonani, że składową siły napędowej są pracownicy i także oni kreują wizerunek firmy, dlatego kładziemy nacisk na wysoką kulturę obsługi, rzetelność i terminowość realizowanych przez nas zadań.

Firma Comfo od początku działania nieustannie inwestuje w rozwój uczestnicząc w branżowych szkoleniach i seminariach gdyż zdajemy sobie sprawę, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji przekłada się na profesjonalną realizacje każdego powierzonego nam zlecenia. Wszystko po to, aby obsługa naszych klientów odbywała się na najwyższym poziomie.

Rekuperacja Zehnder, Klimatyzacja domowa Rotenso, Pompy ciepła Panasonic. Dlaczego te akurat marki? Od początku stawialiśmy na sprawdzone produkty dostarczając kompleksową usługę. Zadowolenie naszych klientów i paradoksalanie brak kontaktu posprzedażowego z ich strony utwierdził nas w przekonaniu, że marki te oferują produkty, które bronią się wysokim poziomem jakości, niezawodnością i przyjazną funkcjonalnością. Te trzy wartości doskonale charakteryzują wymagania klientów do których ofertę kieruje Comfo.

Nasze kwalifikację potwierdzają Referencję od zadowolonych klientów, które niebawem pojawią się na stronie.
 

SPRAWDŹ REFERENCJE