o firmie comfo zielona góra

O NAS

Dowiedz się kim jesteśmy

Comfo

Spółka powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów na usługi cechujące się wysokim poziomem obsługi i realizacji projektu. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie założycieli firmy Comfo pozwoliło na zbudowanie zgranego zespołu monterów, w którego skład wchodzą osoby posiadające wysokie kwalifikacje w branży hydraulicznej i elektrycznej. Jesteśmy przekonani, że składową siły napędowej są pracownicy i także oni kreują wizerunek firmy, dlatego kładziemy nacisk na wysoką kulturę obsługi, rzetelność i terminowość realizowanych przez nas zadań.

Firma Comfo od początku działania nieustannie inwestuje w rozwój uczestnicząc w branżowych szkoleniach i seminariach gdyż zdajemy sobie sprawę, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji przekłada się na profesjonalną realizacje każdego powierzonego nam zlecenia. Wszystko po to, aby obsługa naszych klientów odbywała się na najwyższym poziomie.

Kwalifikacje naszej spółki potwierdzają Referencje od zadowolonych klientów.

 • review rating 5  Profesionalny montaż, szybka realizacja. Konkurencyjne ceny

  thumb Marta Morąg
  4/23/2019

  review rating 5  Gorąco polecam firmę Comfo, a szczególnie Pana Wojciecha Łukasiewicza, który bezinteresownie pomoże w doborze odpowiedniej instalacji. Bez wątpienia posiadają szeroki zakres wiedzy na temat rekuperacji.

  thumb Kinga Domarecka
  4/02/2019

  review rating 5  Duży pozytyw - zarówno na etapie doradztwa jak i realizacji. Fachowa pomoc i rzetelne wykonanie plus profesjonalne podejście do klienta. Firma z pewnością godną polecenia.

  thumb Joanna Szczepańska
  10/29/2018
 • review rating 5  Firma Comfo wykonała u mnie wentylację mechaniczna,prace poszły szybko i sprawnie,wszystko zgodnie z terminem.Fachowość na wysokim poziomie szczerze polecam

  thumb Aleksander Poręba
  11/25/2018

  review rating 5  Świetne doradztwo, miła obsługa, fajne miejsce. Jeżeli ktoś naprawdę chce się przekonać jak działa rekuperacja szczerze polecam ich ShowRoom.

  thumb Magdalena Wawrzynska
  11/20/2018