O nas

Interesuje Cię zakup i montaż pompy ciepła lub rekuperacji i mieszkasz w województwie lubuskim? Dobrze trafiłeś! Comfo jest lokalnym liderem w montażu pomp ciepła i rekuperacji. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Przez lata zbudowaliśmy zgrany zespół, który pomoże Ci w doborze i zakupie właściwego dla Ciebie rozwiązania, a montażem zajmą się wykwalifikowani i doświadczeni w branży monterzy. Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość montażu i obsługi, ale także bardzo ważne wsparcie serwisowe. Pomagamy pozyskać dofinansowanie do pomp ciepła i rekuperacji z rządowych programów „Czyste Powietrze” i „Moje Ciepło”. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym znajdziesz produkty związane z pompami ciepła, rekuperacją, klimatyzacją i innymi urządzeniami przydatnymi w domu i biurze.

Comfo Zielona Góra

O Firmie

Komfort, na który Cię stać!

Spółka Comfo powstała w 2016 r. w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów na usługi cechujące się wysokim poziomem obsługi i realizacji projektu. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie założycieli firmy Comfo pozwoliło na zbudowanie zgranego zespołu monterów, w którego skład wchodzą osoby posiadające wysokie kwalifikacje w branży hydraulicznej i elektrycznej. Jesteśmy przekonani, że główną składową siły napędowej są pracownicy i oni także kreują wizerunek firmy, dlatego kładziemy nacisk na wysoką kulturę obsługi, rzetelność i terminowość realizowanych przez nas zadań.

Pompy ciepła lubuskie Zielona Góra

Zakres działania

Usługi i sprzedaż

Zbudowaliśmy zgrany zespół, który pomoże Ci w doborze i zakupie właściwego dla Ciebie rozwiązania, a montażem zajmą się wykwalifikowani i doświadczeni w branży monterzy. Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość montażu i obsługi, ale także bardzo ważne wsparcie serwisowe. Ponadto pomagamy pozyskać dofinansowanie do pomp ciepła i rekuperacji z rządowych programów „Czyste Powietrze” i „Moje Ciepło”. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym znajdziesz produkty związane z pompami ciepła, rekuperacją i klimatyzacją.

Pompy ciepła Zielona Góra

Kompetencje

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy oficjalnym PRO Partnerem Panasonic, dzięki czemu klienci zyskują profesjonalne wykonanie, 5-letnią gwarancję urządzenia i wsparcie serwisowe. Nasza firma od początku działania nieustannie inwestuje w rozwój uczestnicząc w branżowych szkoleniach i seminariach, gdyż zdajemy sobie sprawę, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji przekłada się na profesjonalną realizację każdego powierzonego nam zlecenia. Wszystko po to, aby obsługa naszych klientów odbywała się na najwyższym poziomie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, żeby wybrać odpowiednie urządzenie dla budynku.

pompy ciepła lubuskie

Jesteś zainteresowany doborem i wyceną pompy ciepła?

A może nie podjąłeś jeszcze decyzji i chciałbyś porozmawiać z fachowcem? Wypełnij odpowiedni formularz i wyślij go do nas. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy albo dobierzemy pompę odpowiednią do budynku oraz do potrzeb Twojej rodziny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Wybierz formę kontaktu

Podaj podstawowe dane, a skontaktujemy się z Tobą!

Podaj szczegółowe dane, a otrzymasz ofertę z ceną i skontaktujemy się z Tobą!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

pompy ciepła lubuskie zielona góra

    Wyprzedaż magazynowa

    Umów spotkanie