KLIMATYZACJA

Aby zapewnić Państwu komfort wynikający z odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza w użytkowanych pomieszczeniach lub stworzyć optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego, zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas urządzeń, przeznaczonych do zastosowania w warunkach domowych, biurowych i przemysłowych. Montujemy klimatyzatory ścienne, sufitowe oraz kanałowe w sposób tradycyjny jak i w systemie MultiSPLIT. Bazujemy na urządzeniach sprawdzonej marki Rotenso, które charakteryzują się niskim zużyciem energii i prostym serwisem.

klimatyzacja zielona góra

KLIMATYZATORY ROTENSO

W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory ścienne marki Rotenso. To wydajne i energooszczędne urządzenia, będące elementem wyposażenia, a zarazem wystroju wnętrza. Wśród kilkunastu, różniących się od siebie wizualnie, funkcjami i wyposażeniem, klimatyzatorów są zarówno urządzenia ekonomiczne i kompaktowe, bogato wyposażone, a także designerskie modele dla wymagających klientów. Niektóre modele mogą pełnić funkcję grzewczą w sezonach przejściowych lub być samodzielnym źródłem ciepła.

serwis klimatyzacji lubuskie zielona góra

SERWIS KLIMATYZACJI

Montujemy klimatyzatory jako autoryzowany instalator. Po zamontowaniu i uruchomieniu klimatyzacji zapewniamy Państwu opiekę serwisową. Klimatyzatory ścienne Rotenso posiadają 5-letnią gwarancję, a przenośne 3-letnią. Warunkiem zachowania gwarancji jest przeprowadzenie przez autoryzowanego Instalatora przeglądów konserwacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych nie rzadziej niż 1 raz w roku, a w pomieszczeniach biurowych przegląd nie rzadziej niż 2 razy w roku.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

  klimatyzacja zielona góra

  Klimatyzator ścienny typu split

  Najpopularniejsze rozwiązanie, które często widzimy w mieszkaniach, domach czy biurach, to klimatyzator ścienny, tzw. split. Składa się on z jednostki wewnętrznej montowanej na ścianie i jednostki zewnętrznej, którą instaluje się najczęściej na elewacji budynku, dachu, balkonie lub bezpośrednio na gruncie. Jednostki są połączone elektrycznym układem sterującym oraz rurami miedzianymi, które umożliwiają transport czynnika chłodniczego. Najczęściej takie rozwiązanie służy do schłodzenia jednego pomieszczenia.

  klimatyzacja zielona góra

  Klimatyzator ścienny typu multisplit

  W sytuacji, gdy chcemy efektywnie schłodzić kilka pomieszczeń w mieszkaniu lub biurze, racjonalnym wyborem jest rozwiązanie typu multi split. Składa się z co najmniej dwóch, a maksymalnie pięciu jednostek wewnętrznych współpracujących z jednostką zewnętrzną. Oczywiście każdą z jednostek wewnętrznych możemy sterować indywidualnie. Wybór rozwiązania typu multi split jest zwykle bardziej opłacalny, niż zakup kilku pojedynczych zastawów typu split.