KLIMATYZACJA

Aby zapewnić Państwu komfort wynikający z odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza w użytkowanych pomieszczeniach lub stworzyć optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego, zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas urządzeń, przeznaczonych do zastosowania w warunkach domowych, biurowych i przemysłowych. Montujemy klimatyzatory ścienne, sufitowe oraz kanałowe w sposób tradycyjny jak i w systemie MultiSPLIT. Bazujemy na urządzeniach sprawdzonej marki Rotenso, które charakteryzują się niskim zużyciem energii i prostym serwisem.

klimatyzacja zielona góra

KUP KLIMĘ Z MONTAŻEM

Lata z każdym rokiem są coraz bardziej gorące, więc klimatyzacja staje się teraz niemal tak samo ważnym elementem jak ogrzewanie. Nie mamy wpływu na temperatury na zewnątrz, ale możemy sobie zapewnić wytchnienie od upału w pomieszczeniach, w których mieszkamy lub pracujemy. Oferujemy Wam zakup klimatyzatora z montażem. Montujemy do ok. 50 km od Zielonej Góry (woj. lubuskie). Nasza podstawowa oferta dotyczy linii chłodniczych do 5 m i wysokości pomieszczeń do 3 m.

klimatyzacja zielona góra

KLIMATYZATORY ROTENSO

W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory ścienne marki Rotenso. To wydajne, funkcjonalne i energooszczędne urządzenia, które są także elementem wystroju wnętrza. Wśród kilkunastu modeli klimatyzatorów, różniących się od siebie wizualnie, funkcjami i wyposażeniem, są bogato wyposażone urządzenia ekonomiczne i kompaktowe oraz designerskie modele dla wymagających klientów. Niektóre modele mogą pełnić funkcję grzewczą w sezonach przejściowych lub być samodzielnym źródłem ciepła.

serwis klimatyzacji lubuskie zielona góra

GWARANCJA I SERWIS

Montujemy klimatyzatory Rotenso jako autoryzowany instalator. Dzięki temu po zamontowaniu i uruchomieniu klimatyzacji, zapewniamy Państwu bieżącą opiekę serwisową. Klimatyzatory ścienne Rotenso posiadają 5-letnią gwarancję. Warunkiem zachowania gwarancji jest przeprowadzenie przez autoryzowanego Instalatora przeglądów konserwacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych nie rzadziej niż 1 raz w roku, a w pomieszczeniach biurowych przegląd nie rzadziej niż 2 razy w roku.

klimatyzacja zielona góra

Klimatyzator ścienny typu split

Najpopularniejsze rozwiązanie, które często widzimy w mieszkaniach, domach czy biurach, to klimatyzator ścienny, tzw. split. Składa się on z jednostki wewnętrznej montowanej na ścianie i jednostki zewnętrznej, którą instaluje się najczęściej na elewacji budynku, dachu, balkonie lub bezpośrednio na gruncie. Jednostki są połączone elektrycznym układem sterującym oraz rurami miedzianymi, które umożliwiają transport czynnika chłodniczego. Najczęściej takie rozwiązanie służy do schłodzenia jednego pomieszczenia.

klimatyzacja zielona góra

Klimatyzator ścienny typu multisplit

W sytuacji, gdy chcemy efektywnie schłodzić kilka pomieszczeń w mieszkaniu lub biurze, racjonalnym wyborem jest rozwiązanie typu multi split. Składa się z co najmniej dwóch, a maksymalnie pięciu jednostek wewnętrznych współpracujących z jednostką zewnętrzną. Oczywiście każdą z jednostek wewnętrznych możemy sterować indywidualnie. Wybór rozwiązania typu multi split jest zwykle bardziej opłacalny, niż zakup kilku pojedynczych zastawów typu split.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

    Umów spotkanie