serwis pompy ciepła
Informujemy, że 2 maja 2024 r. obsługa serwisu nie będzie możliwa.

SERWIS POMP CIEPŁA, REKUPERATORÓW I KLIMATYZACJI

Zapewniamy wsparcie serwisowe w przypadku awarii lub konieczności wykonania przeglądu. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem pomp ciepła Panasonic, rekuperatorów Zehnder i klimatyzatorów Rotenso, uprawnionym do montowania urządzeń tych firm, wykonywania uruchomień i serwisu.

WARUNKI PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI

pompy ciepła lubuskie zielona góra
POMPA CIEPŁA PANASONIC

Ponieważ Comfo uzyskało prestiżowy status Pro Partner marki Panasonic, jesteśmy upoważnieni do udzielania 5-letniej gwarancji na Państwa pompę ciepła. Jednak warunkiem utrzymania gwarancji jest obowiązkowy przegląd nie rzadziej niż raz w roku.

rekuperacja-lubuskie-zielona-gora
REKUPERATORY ZEHNDER

Przedłużona 5-letnia gwarancji obowiązuje dla systemów zbudowanych wyłącznie z komponentów firmy Zehnder. Standardowa gwarancja wynosi 2 lata. Ponadto system musi być prawidłowo zaprojektowany, zainstalowany i uruchomiony przez specjalistę – instalatora. Następnie muszą być przeprowadzane i odnotowywane w książce serwisowej regularne wymiany filtrów i konserwacje systemu zgodnie z „Planem serwisowym dla systemów wentylacyjnych“ firmy Zehnder.

klimatyzator-rotenso-elis-53-kw_3a
KLIMATYZATORY ROTENSO

Klimatyzatory ścienne Rotenso posiadają 5-letnią gwarancję, a przenośne 3-letnią. Warunkiem zachowania gwarancji jest przeprowadzenie przez autoryzowanego Instalatora przeglądów konserwacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych nie rzadziej niż 1 raz w roku, a w pomieszczeniach biurowych przegląd nie rzadziej niż 2 razy w roku.

Wyprzedaż magazynowa

Umów spotkanie