Pompy ciepła Panasonic Aquaera

panasonic-monoblok-t-cap

Dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła powietrze-woda to obecnie najbardziej popularny system do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła znajduje zastosowanie w nowych, jak i modernizowanych budynkach z istniejącymi grzejnikami. Jej eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne minimalny, dlatego pompa ciepła stanowi idealną alternatywę dla starych kotłów. Pompy ciepła to nie tylko rozwiązanie dla budynków mieszkalnych, z powodzeniem można je zastosować w budynkach biurowych, kościołach czy budynkach użyteczności publicznej.

panasonic-monoblok-t-cap

Pompa ciepła przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. To obecnie najbardziej wydajne i ekologiczne źródło ciepła. Dzięki pobieraniu energii z otoczenia, pompa ciepła ma bardzo wysoką sprawność znacznie przekraczającą 100%.

Jak działa pompa ciepła Aquaera?

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła Panasonic Aquaera?

Panasonic-Aquaera

Szeroka gama rozwiązań dopasowanych do każdego domu

Pompy ciepła Panasonic Aquarea to nowatorskie, energooszczędne rozwiązanie zapewniające idealną temperaturę w domu oraz ciepłą wodę użytkową, nawet przy skrajnych temperaturach na zewnątrz. System jest niezawodny dzięki najwyższej jakości wszystkich podzespołów, w tym sprężarki, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez Panasonic. Szeroka oferta dostępnych urządzeń serii Aquarea zapewnia możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej opcji dla Twojego domu – niezależnie od jego wielkości.

Doświadczenie

Firma Panasonic zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem rozwiązań z dziedziny ogrzewania i chłodzenia od 1958 roku. W 1973 r. Panasonic wprowadził na rynek japoński pierwsze wysokowydajne pompy ciepła powietrze-woda. W pompach ciepła powietrze-woda firmy Panasonic zastosowano wyjątkową technologię, dzięki której urządzenia zachowują swoją moc grzewczą nawet w niskich temperaturach zewnętrznych.

pompa-ciepła-Panasonic-all-in-one

Pompa ciepła: 80% darmowej energii

Pompa ciepła Aquarea oparta na technologii powietrze-woda jest bardzo wydajna i przyjazna środowisku. Przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. W ten sposób nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia – również w skrajnie niskich temperaturach.

Wymierne oszczędności

W porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem elektrycznym możliwe oszczędności na kosztach energii sięgają nawet 1100 euro rocznie. O ile początkowe nakłady inwestycyjne mogą być wyższe niż w przypadku innych technologii, koszty eksploatacji są o wiele niższe, a okres zwrotu jest krótki. Pozwala to na uzyskanie znacznych oszczędności, zwłaszcza w porównaniu z kotłami olejowymi i grzałkami elektrycznymi.

System pomp ciepła – Najwyższy komfort, wydajność i energooszczędność

Bezobsługowy system pompy ciepła do nowych i modernizowanych domów. Efektywna i wydajna praca systemu pompy ciepła, nawet w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych pozwala na oszczędności kosztów ogrzewania. Bogata oferta modeli typu Split, All in One czy Monoblok pozawala dopasować rozwiązanie do każdego budynku. Możliwość sterowania pompą ciepła przez aplikację Smart Cloud w telefonie oraz zdalny monitoring systemu przez instalatora za pomocą Service Cloud czyni system całkowicie komfortowym w użytkowaniu. Przyjazne dla środowiska rozwiązanie, z certyfikatem Passive House dla wybranych modeli to najlepsza oferta pomp ciepła na rynku.

Panasonic-zuzycie-energii

Porównanie zużycia energii

Oszczędność do 80%* energii dzięki Aquarea
A. Kocioł olejowy / gazowy
B. Ogrzewanie elektryczne
C. Moc wejściowa 0,8 kW Darmowa energia
D. Ciepło
E. Moc wejściowa / zużycie energii
F. Moc wyjściowa / wydajność grzewcza
* Warunki pomiaru: Ogrzewanie: temperatura powietrza wewnątrz pomieszczeń: 20°C (termometr suchy) / temperatura powietrza na zewnątrz: 7°C (termometr suchy) / 6°C (termometr mokry). Warunki: temperatura wody na wlocie: 30°C temperatura wody na wylocie: 35°C

Materiały promocyjne pochodzą ze strony internetowej Panasonic.

Umów spotkanie