Rekuperacja Zielona Góra lubuskie

Dlaczego warto wybrać rekuperator marki Zehnder?

Ponieważ nowe budynki i odnawiane nieruchomości stają się coraz bardziej szczelne, mniej świeżego powietrza zewnętrznego może naturalnie przedostawać się do zewnętrznej powłoki budynku. Powoduje to obniżenie jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez gromadzenie się alergenów w stojącym powietrzu, a także powstawanie pleśni i grzybów. Rozwiązaniem jest instalacja wentylacji mechanicznej w celu zapewnienia zrównoważonego cyklu wywiewu i nawiewu powietrza, tak aby stworzyć najlepszy klimat w pomieszczeniach.

rekuperacja-lubuskie-zielona-gora
rekuperacja-lubuskie-zielona-gora

 

Zalety rekuperacji

 

Świeże i czyste powietrze 24/7

Technologia wentylacji Zehnder automatycznie zapewnia, że tylko świeże, czyste powietrze dostaje się do nieruchomości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lepsze samopoczucie

Technologia wentylacji usuwa nie tylko zużyte powietrze, ale także szkodliwe substancje parujące z mebli. Regulacja wilgotności zmniejsza ryzyko powstawania pleśni na ścianach i meblach.

Oszczędność pieniędzy

Systemy wentylacji Zehnder z odzyskiem ciepła pobierają ciepło ze zużytego powietrza i wykorzystują je ponownie do ogrzewania świeżego powietrza napływającego z zewnątrz, oszczędzając dużo energii elektrycznej i pieniądze w sezonie grzewczym. Zapewniają zdrowy klimat w pomieszczeniach, a jednocześnie są bardzo energooszczędne. Produkty wentylacyjne marki Zehnder nie tylko poprawiają samopoczucie mieszkańców, ale także pomagają utrzymać wartość nieruchomości. Zehnder oferuje rozwiązania zapewniające komfortowy klimat w pomieszczeniach. Jednostki wentylacyjne mogą być perfekcyjnie sparowane z systemami ogrzewania/chłodzenia i najlepszymi w swojej klasie systemami dystrybucji powietrza, oferując kompletne rozwiązanie.

Jak działa rekuperacja?

Mówiąc o komfortowym klimacie w pomieszczeniach, bierzemy pod uwagę równowagę pomiędzy odpowiednio dobraną temperaturą, szybkim usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, właściwym poziomem wilgotności i brakiem przeciągów. Więcej dowiesz się z naszego filmu instruktażowego.

Wybierz rekuperator dla siebie

Umów spotkanie