Realizacje

Montaż Pompy Ciepła – Gubin, Joromirowice

Do jakiej temperatury jest w stanie nagrzać pompa ciepła?

Powyższe pytanie często powtarza się u naszych przyszłych klientów. Doskonałą odpowiedzią na nie może być nasza kolejna realizacja pompy ciepła Panasonic.

Ciepłolubnej gospodyni od początku po głowie chodził montaż pompy ciepła. W kontakcie z Comfo od początku wyraźnie argumentowała swoje wymagania i obawy odnoszące się do nowego źródła ciepła. Najważniejszymi z nich była energooszczędność, prostota obsługi i sprawność przy niskich temperaturach. Te wymagania bez problemu spełnia pompa ciepła serii T-CAP. Zestaw Panasonic KIT-WXC09H3E5 o mocy 9 kW zasilany energią z paneli fotowoltaicznych pozostawia duży zapas energii na potrzeby domowników produkując ciepło do ogrzania pomieszczeń, zgodnie z wymaganiem, na poziomie 24 st. C.

 

A co z prostotą obsługi? Jak się okazuje intuicyjne menu w języku polskim jest proste jak obsługa smartfona, nawet dla osób nie mających na co dzień styczności z „technikaliami”. Tym bardziej, że raz skonfigurowana pompa ciepła praktycznie nie wymaga już od użytkowników codziennej obsługi.

Umów spotkanie