About the project

  • Date: 2019
  • Client: Prywatny
  • Category:
  • Address: Gubin, Jaromirowice
With today’s technology, it’s easier than ever for photographers to create images that are not only breathtaking but also ignite our sense of wonder. Often, this is through photo manipulation in programs like Photoshop. But photographer Mathias Fast has recently introduced a fantastic photography hack that will give your images a fantastical, ethereal feel without you having to know your way around a computer. (Although it helps.) He simply uses his phone screen to add a reflective element to an image that makes an otherwise grounded composition feel like it’s floating.

Montaż Pompy Ciepła

DATA:  2019

MIEJSCOWOŚĆ:  Gubin, Jaromirowice

Do jakiej temperatury jest w stanie nagrzać pompa ciepła?

Powyższe pytanie często powtarza się u naszych przyszłych klientów. Doskonałą odpowiedzią na nie może być nasza kolejna realizacja pompy ciepła Panasonic.

Ciepłolubna gospodyni od początku wyraźnie argumentowała swoje wymagania i obawy odnoszące się do nowego źródła ciepła. Najważniejszymi z nich była energooszczędność, prostota obsługi i sprawność przy niskich temperaturach.

Te wymagania bez problemu spełnia pompa ciepła serii T-CAP. Zestaw Panasonic KIT-WXC09H3E5 o mocy 9 kW zasilany energią z paneli fotowoltaicznych pozostawia duży zapas energii na potrzeby domowników produkując ciepło do ogrzania pomieszczeń, zgodnie z wymaganiem, na poziomie 24 st. C.

A co z prostotą obsługi? Jak się okazuje intuicyjne menu w języku polskim jest proste jak obsługa smartfona nawet dla osób nie mających na co dzień styczności z “technikaliami” tym bardziej, że raz skonfigurowana pompa ciepła praktycznie nie wymaga już od użytkowników codziennej obsługi.

pompy-ciepła-lubuskie
20191006_181507-1024x576-1200x600
pompa-ciepla-jaromirowice01-1024x576
Umów spotkanie